طراحي وب سايت
طراحي وب سايت و اپليكيشن موبايل

بدون شك براي يك طراحي سايت موفق كه در نوع خود بديع و تازه بوده و براي كاربران ارزشمند تلقي مي شود، بايد بدانيد كه وب سايت شما قرار است تا در چه زمينه اي تمركز داشته باشد.براي تعيين اين زمينه كاري و فعاليت مهمتر از بازار و اقتضاي روز بايد علاقه خود را در نظر بگيريد، چون مسير كسب پيروزي بسيار طولاني بوده و با فراز و نشيب‌هاي زيادي همراه است و درختي است كه ميوه‌هاي آن دير به بار مي آيند.اين دو رابطه تنگاتنگ و همچنين ثابتي با يكديگر دارند، بدين معني كه حتي اگر پس از گذر زمان و كسب موفقيت علاقه شما از زمينه كاريتان كم شود، با تاثير گذاري بر روي فعاليت‌هايتان از ارزش و اعتبار آن نيز خواهد كاست.

انتخاب زمينه فعاليت طراحي سايت

مطمئنا با ديدن تب و تاب افتاده در اقشار مختلف جامعه براي حضور در دنياي اينترنت و گسترش دامنه فعاليت ها، شما نيز بدين امر مشتاق شده ايد، اما اين سوال كه كدام نوع از طراحي سايت برايتان مناسب است ، مانع اصلي هرگونه اقدامي شده است.
بازاريابي اينترنتي چيست؟

كدام نوع از طراحي سايت براي ما مناسب است؟
به منظور مشخص كردن چهارچوب كاريتان در دنياي مجازي براي حصول بهترين نتيجه از طراحي سايت بهتر است تا به موارد زير دقت نماييد.

زمينه كاري و علايق شخصي

بهترين انتخاب براي شما مي تواند طراحي وب سايت در زمينه‌اي باشد كه به آن علاقمند بوده و در آن متخصص هستيد.علاقه به پشتكار و خستگي ناپذيري در طول مسير طولاني موفقيت كمك خواهد كرد.همچنين متخصص بودن در زمينه فعاليت شما را از هرگونه مشاور در اين زمينه بي نياز كرده و با طراحي سايت حرفه اي كه توليد محتوايي قدرتمند در يك زمينه خاص دارد، شما را رفته رفته به يك مرجع قدرتمند در آن فيلد كاري تبديل خواهد كرد.
چرا CSS براي طراحي سايت و سئو شما مفيد است؟

اگركه هيچ تخصصي نداريد چه؟

شايد با خواندن اين مطلب نااميد شده و فضا را براي شخصي مانند خود، كه به عنوان نمونه تنها در بازي كردن وقت خود را سپري مي كند تنگ مي‌بينيد.چند لحظه صب كنيد! اگر به عنوان نمونه فقط بر روي انجام بازي هاي كامپيوتري زمان صرف مي كنيد احتمالا اطلاعات زيادي در اينباره داشته و در آن خلاق عمل مي كنيد، پس يك وب سايت در اين زمينه طراحي كنيد! درست همانند هرگونه فعاليتي ديگر در دنياي واقعي علاقه به پشتكار شما كمك كرده و انرژي مسير را چند برابر خواهد كرد.

ask-the-expert
تنها به اين فكر كنيد كه بيشتر وقت خود را بر روي چه چيزي ميگذرانيد؟ در زمان داشتن حق انتخاب ميان چندچيز كدام مورد را براي صرف وقت برمي‌گزينيد؟ هرشخصي بنابر شخصيتش به يك يا چند زمينه، از ورزشي و هنري گرفته تا مهندسي يا… علاقمند است.آن ها را پيدا كرده و در دنياي طراحي سايت وارد كنيد.

اگركه تحت هيچ شرايطي موضوعي پيدا نشد!

اگر در بدترين حالت هيچ استعداد، علاقه و يا تخصصي در درون خود پيدا نكرديد، بهترين گزينه براي شروع فعاليت در دنياي مجازي ايجاد يك وبلاگ شخصي است.نوشتن خاطرات و اتفاقات پيش آمده در روز و يا افكار و عقايد خود در يك حوزه، تحليل مسابقه فينال فوتبال از نگاه خود و… همه مي توانند موضوع مورد بحث در درون چنين وبلاگي باشند.شايد به ظاهر اينكار جز شلوغ كردن دنياي وب با مطالب بدون كاربرد حاصل ديگري نداشته باشد، اما پس از فعاليت مستمر براي مدتي كوتاه، با يك برانداز كلي ممكن است يك موضوع را بيش از بقيه در وبلاگ مشاهده كنيد كه بدين معني است كه علاقه خود در موضوعي خاص كه تا پيشتر از آن مطلع نبوده ايد را يافت كرده ايد.

منبع: اينتنت

امتیاز:
بازدید: 38
برچسب:
:
[ 1396/11/25  ] [ ۰۷ ] [ web24 ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 27
دیروز : 11
افراد آنلاین : 1
همه : 4090
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب