طراحي وب سايت
طراحي وب سايت و اپليكيشن موبايل

باز كردن و بستن برنامه صفحه گسترده

دو روش براي باز كردن برنامه صفحه گسترده وجود دارد. هم از منوي Start ويندوز و هم از نوار ابزار Office مي توانيد استفاده كنيد.Image result for internet

براي استفاده از منوي Start ويندوز، دكمه Start را فشار دهيد تا منوي Start نمايان شود. Mouse را روي Programs برده و از منويي كه ظاهر مي شود Microsoft Excel را انتخاب كنيد. براي راه انداختن Excel از نوار ابزار Office، بايد Mouse را روي آيكون Excel برده و كليك كنيد. حالا امتحان كنيد. Excel را با استفاده از نوار ابزار Office اجرا كنيد. وقتي كارتان را انجام داديد، بايد برنامه را ببنديد. براي اينكار از منوي File گزينه Exit را انتخاب كنيد. همچنين مي توانيد روي علامت * واقع در گوشه بالا – راست پنجره كليك كنيد يا از آيكون Excel از سمت بالا – چپ استفاده كنيد و از منويي كه باز مي شود، Close را انتخاب كنيد. يادتان باشد، اگر هنوز صفحه گستردهاي بازمانده كه ذخيره نشده باشد، در هنگام خروج از شما در مورد ذخيره كردن آن سوال مي شود. اين را هم آزمايش كنيد Excel را با استفاده از آيكون Excel در گوشه بالا – چپ ببنديد.

باز كردن يك يا چند صفحه گسترده

براي باز كردن يك سند موجود، از منوي File در نوار ابزار، Open را انتخاب كنيد. با اينكار پنجره ديگري باز مي شود كه فهرست تمام فايلهاي موجود را نشان ميدهد روي فايلي كه مي خواهيد كليك كرده و Open را كليك كنيد. حالا آزمايش كنيد. گاهي لازم داريد كه با بيش از يك فايل صفحه گسترده كار كنيد. ممكن است بخواهيد اطلاعات را از يكي به ديگري منتقل كنيد براي باز كردن يك صفحه گسترده ديگر كه قبلا ايجاد شده است، باز هم از منوي Open File را انتخاب كنيد.

وقتي كادر محاوره اي باز شد. فايل مورد نظر را مشخص كرده و دوباره كليك كنيد. اگر خواستيد يك صفحه گسترده جديد باز كنيد، از منوي Open File را انتخاب كنيد. يا از نوار ابزار آيكون New Spreadsheet را كليك كنيد. براي تغيير فايل جاري، فايل مورد نظر را از نوار وظيفه ويندوز انتخاب كنيد. فراموش نكنيد كه فايل ها را قبل از بستن آنها ذخيره كنيد. حالا شما آزمايش كنيد.

ايجاد يك صفحه گسترده جديد

براي باز كردن يك سند جديد با استفاده از نوار ابزار، Mouse را روي دكمه File برده، كليك كنيد بعد روي كلمه
New رفته و كليك كنيد. با اينكار پنجره ديگري باز مي شود كه چند زبانه دارد. زبانه General را انتخاب كنيد. آيكون Workbook را كليك كنيد و Ok كنيد. حالا شما آزمايش كنيد.

امتیاز:
بازدید: 38
برچسب:
:
[ 1397/1/19  ] [ ۰۹ ] [ web24 ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 5013
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب